Pred pár dňami zasiahla Slovensko tragédia, ktorá sa hlboko dotkla člena obľúbenej skupiny Polemic. Gitarista Marek Határ totiž nečakane prišiel o syna Dávida, ktorý mal iba 16 rokov. Ide o nesmierne smutnú udalosť, pričom rodina aj priatelia sú v šoku zo straty dieťaťa a kamaráta.

Hudobník Marek Határ prežíva spoločne s rodinou nesmierne ťažké časy. Ich životy zasiahla tragédia, keď Dávid nešťastne spadol pri rozvičke na kúpalisku v Banskej Bystrici. „Prišli v piatok z Bratislavy. Ešte ani neboli vo vode. Ráno mali rozcvičku okolo jazera. Dávid počas behu spadol na zem a udrel si hlavu, bolo pol desiatej doobeda,“ uviedol zdroj pre denník Nový Čas.

Dávidovi prišli okamžite na pomoc záchranári a plavčíci, ktorí iba 16-ročného chlapca oživovali približne dvadsať minút. Aj keď sa im ho podarilo trikrát priviesť k vedomiu, žiaľ, po prevoze do nemocnice zomrel. Napriek tomu, že hudobník sa k synovej smrti slovami nevyjadril, svoje pocity zrejme opísal novou profilovou fotkou na sociálnej sieti, ktorá sa zahalila do čiernej farby. Následne zverejnil záber, na ktorom poukladal sviečky do písmena D ako spomienku na milované dieťa.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Facebook/Marek Hatar, Facebook/David Határ