Uplynulý piatok sa pre herečku Máriu Bartalos zmenil celý svet. Potom, ako dala sympatická umelkyňa zbohom markizáckemu seriálu Oteckovia, sa stala mamičkou malého Noela, ktorého porodila 21. júna na súkromnej pôrodníckej klinike

Vždy pozitívne naladená herečka Mária Bartalos tvorí s manželom Adriánom jeden z najkrajších párov domáceho šoubiznisu. Dvojica, pre ktorú je rodina na prvom mieste, sa v týchto dňoch už teší z prvorodeného synčeka, pričom chlapček dostal netradičné meno. Malého Noela si dvojica odviedla z kliniky v Bratislave už aj domov, pričom mamička ani otecko nešetrili nežnými gestami či úsmevmi.

Tak ako športovec Adrián priviezol svoju polovičku do pôrodnice, tak si ju pred niekoľkými hodinami aj spolu s maličkým pokladom odviezol domov. „Prišiel a odišiel niekoľkokrát, podľa všetkého postupne odnášal darčeky, ktoré Mária dostala ako mamička,“ uviedol zdroj pre Nový Čas. Rozžiarená herečka odchádzala do svojho kráľovstva v pohodlných tmavých šatách, obyčajných šľaplách, no s veľkým úsmevom na tvári a kyticou červených ruží.

Máriu pri odchode z nemocnice môžete vidieť >>>TU<<<

Zdroj: Nový Čas | Foto: Instagram/Maria.Bartalos