Slovenská speváčka Mária Čírová sa už o pár týždňov stane trojnásobnou mamičkou. V posledných dňoch sa však musela zaoberať otázkou ohľadom svojich dvoch detí, ktoré by mali od 1.júna nastúpiť do základnej školy. S manželom Marošom Kachútom tak musela urobiť dôležité rozhodnutie.

Sympatická blondínka pred pár dňami poprosila fanúšikov o názor v súvislosti s tým, či pošlú svoje deti od 1. júna do škôl. Pod jej príspevkom sa okamžite spustila búrlivá diskusia, kde si dokonca mamičky vymieňali aj štipľavé komentáre. Vďaka svojmu rozhodnutiu sa začali deliť na “lepšie matky“ – svoje deti nechávajú doma a “horšie matky“ – deti plánujú poslať do škôl.

Ku komentárom sa napokon vyjadrila aj Mária, ktorá upozornila, že rešpektuje každý názor, pričom sa aj ona s manželom museli rozhodnúť. ,,V podstate som už 75. deň kuchárkou na plný úväzok, učiteľkou prvého a štvrtého ročníka, upratovačkou… aaa tak ďalej, veď to vieme všetky mamy, o čom to je celé posledné mesiace,“ vysvetlila Čírová.

Speváčka je vo vysokom štádiu tehotenstva, takže by celkom uvítala väčší oddych, no napokon jej deti Hugo a Zoe do školy nepôjdu. ,,Počas karantény sa obaja poctivo učili a v tomto režime to už do tých prázdniny dotiahneme. Určite zavážil aj dôvod, že máme pred pôrodom a nechceme kvôli tomu jednému mesiacu riskovať, že by deti z kolektívu priniesli domov nejaké choroby a teraz nemám na mysli len COVID-19,“ obhájila svoje rozhodnutie 31-ročná umelkyňa.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/mariacirova