Mária Čírová, večne usmiata a dobre naladená mamička troch detí, bola hosťom Telerána na Markíze a spoločnosť jej pritom robila aj celá rodina. Deti však pred televíznou kamerou prezradili aj čosi viac, ako fanúšikovia veselej speváčky vedeli!

A Mária ich pritom dokonca podporovala! „Môžeš povedať,“ znelo posmelenie syna Huga samotnou mamou, na ktorú chcela Kvetka Horváthová zistiť zákulisné informácie. „Normálna som mamina, ako všetky maminy,“ začala bonzovať sama na seba Mária, ktorá otvorene priznáva, že aj jej občas puknú nervy.

Dcérka Zoe, nová hviezda seriálu Oteckovia, sa neštítila a priznala, že im mama zakazuje pozerať televíziu, až pokým nemajú nachystané školské tašky, nemajú odcvičené na klavíri a preštudovanú angličtinu. Pokiaľ teda deti stihnú urobiť všetky tieto úlohy, už je príliš neskoro a k televíznej obrazovke sa ani nedostanú. Zoe je vďaka celebritnej mamine pripravená aj na náročný život umelca, ktorý sa mladej herečke risuje raketovou rýchlosťou!

Z Márie sršala rovnako aj počas nakrúcania relácie pohoda, láska k rodine a milujúcimi slovami na adresu manžela potvrdila predstavu dokonalej idylky: „Tá opora v manželovi, to sa nedá ničím nahradiť. Ani asi babičkou, ani deduškom, ani susedmi, ani nikým. Naozaj ten manželský, partnerský vzťah, to je základ,“ hovorí Mária, ktorá sa riadi heslom, že život treba prežiť tak, akoby bolo všetko zázrak.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza | Foto: IG/mariacirova | Video: streamable.com