Obľúbená slovenská speváčka Mária Čírová, ktorá sa dostala do povedomia poslucháčov vďaka súťaži Coca Cola Popstar a neskôr šou Veľká cena Eurovízie so skladbou Búrka, má doslova šťastie. Okrem mimoriadne úspešnej kariéry má totiž i nádhernú rodinku, pričom dcérka akoby jej z oka vypadla!

Mária Čírová je nielen výbornou interpretkou, skladateľkou a klaviristkou, ale predovšetkým manželkou hudobníka Mariána Kachúta a matkou dvoch ratolestí. 30-ročná umelkyňa porodila svojho prvého potomka ešte ako 20-ročná, pričom ako niekoľkokrát priznala, nič jej neutieklo a toto rozhodnutie v žiadnom prípade neľutuje.

Jej pýchou a poslaním je totiž byť matkou dnes už veľkého chlapca Huga (9) a 6-ročnej Zoe, ktorá sa na ňu ponáša viac a viac. Podoba medzi dievčatami doslova vyráža dych, pričom dievčatko rastie ako z vody. Ako totiž speváčka a moderátorka šou The Voice Česko Slovensko uviedla na sociálnej sieti Instagram, zo Zoe sa už onedlho stane školáčka: “Pozerám sa na moje dievčatko a nemôžem uveriť, že už aj ona bude od septembra veľkou školáčkou!!!” Ruku na srdce, vedeli by ste rozoznať Máriu a jej dcéru, keď sú približne v tom istom veku?

Malá Mária Čírová

Predškoláčka Zoe

Zdroj: Instagram/MariaCirova