Jedna z najúspešnejších slovenských speváčok, ktorá stále sama pôsobí ako mladé dievčatko, sa stala iba pred pár týždňami trojnásobnou mamičkou. Vždy pozitívne naladená Mária Čírová sa pri príležitosti troch mesiacov od pôrodu pochválila rozkošným bábätkom aj na sociálnej sieti, kde mnohým neunikol výrazný detail.

28. júla sa rodina speváčky Márie Čírovej rozrástla o ďalšieho člena, keď manželovi Marošovi Kachútovi porodila tretie dieťatko. K synovi Hugovi, ktorí len nedávno oslávil 11 rokov, a dcérke Zoe pribudol rozkošný chlapček Ruben. Jeden z najstabilnejších párov domáceho šoubiznisu sa tak teší z nádhernej rodiny, pričom hviezda slovenskej hudobnej scény sa so súkromím delí aj na sociálnej sieti Instagram.

Kým fanúšikom prednedávnom ukázala intímnu fotografiu priamo z pôrodnej sály, či najmladšie dieťatko v postieľke, tento raz hrdí rodičia slávia tri mesiace ich malého pokladu. „Maminka a tatinko sa tešia, že krásne priberám, viem už držať hlavičko dosť vysoko a tiež povedať „aguuu“. Hugo a Zoe mi hovoria baby šéf. Neviem, čo to znamená, ale je to zábavné. Dnes to vyzerá znova na parádny deň!“ napísala Mária k fotografii so synom. Kým dcérka Zoe sa priam neuveriteľne podobá na svoju slávnu mamu, zdá sa, že Ruben, od hlavy po päty v značkovom oblečení, je celý ocino. A čo myslíte vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/katarinaslesar, mariacirova