Slovenská speváčka Mária Čírová má doma poriadne rušno. Popri výchove troch detí sa s úsmevom na perách prihovára svojim fanúšikom prostredníctvom sociálnych sietí. Aj keď je jej syn Ruben na svete ešte iba necelé štyri mesiace, Mária sa zo šoubiznisového sveta nevytratila a vo svojej kariére je aktívna aj naďalej.

Mária Čírová tretiu materskú dovolenku rozhodne netrávi doma na gauči. Iba nedávno sa na svojom profile pochválila fotografiou, ktorá vznikla pre projekt Ženy ženám: “Som poctená, že môžem byť jednou z desiatich ambasádoriek tohto pekného projektu, ktorý pomôže ženám postihnutým koronakrízou… Verím, že aj vďaka takýmto projektom môže byť život niekoľkých rodín o niečo jednoduchší.” Okrem neustálej pracovnej vyťaženosti sa krásna mamička stará o rušný domov, v ktorom sa venuje aj starším dvom deťom Zoe (8) a Hugovi (11).

Svieža pleť, dokonalý úsmev, závideniahodná postava aj sršiaca energia z mladej speváčky žiaria z každej fotografie. Povedali by ste, že táto trojnásobná mamička dnes oslávila už 32. narodeniny? “Dnešným večerom uzatváram kapitolu s názvom 31. Toľko krásneho sme opäť spolu prežili, ďakujem za všetko,” vyznala sa Mária pri nádhernom zábere na sociálnej sieti. Ku gratulantom sa pripája redakcia Hitky.sk, prajeme všetko najlepšie!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/ mariacirova, katarinaslesar