Marián († 31) zomrel pri autonehode: Odkaz od manželky, ktorá prežila!

Dátum:

6. júna došlo na ceste za Zvolenom k tragickej dopravnej nehode, pri ktorej na mieste zahynuli dvaja muži a jedna žena utrpela ťažké zranenia. Rodiny oboch motorkárov sú zdrvené, pričom sa už čoskoro budú musieť rozlúčiť so svojimi milovanými.

K tragédií došlo, keď chcel vodič osobného vozidla odbočiť do obce Slatinka, avšak musel zastaviť auto a dať prednosť vozidlám idúcim oproti. V tej chvíli jeden z motorkárov stihol zareagovať a auto obišiel, no jeho kamaráti takí pozorní neboli.

Daniel († 25) preletel po náraze do auta cez neho, kým jeho motorka ostala rozlomená na dve časti. Vzápätí do vozidla vrazil aj Marián, ktorý sedel na motorke s manželkou Grétou. Obaja vodiči podľahli vážnym zraneniam priamo na mieste nehody.

Gréta utrpela vážny úraz, v dôsledku čoho bola okamžite prevezená do nemocnice, kde jej museli operovať ruku. Len ťažko sa dá predstaviť, čo musí zažívať žena, ktorá prišla o milovaného partnera, pričom manželský sľub si dvojica dala iba pred šiestimi mesiacmi. Namiesto plánovania spoločnej budúcnosti tak bude musieť organizovať pohreb.

Čerstvá vdova svoje pocity vyjadrila aj na sociálnej sieti, kde bolestivé slová venovala práve zosnulému manželovi. ,,…láska, čakaj na mňa!!! A ja tu dole ti budem navždy verná!!! Čoskoro, nezabúdaj… Sľúbili sme si to,“ napísala na Mariánovu facebookovú nástenku zdrvená žena, ktorá s ním zdieľala lásku k motorkám.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Gréta U., | Foto: FB/G.U., M.U., HaZZ

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...