Pred pár dňami došlo k tragickej dopravnej nehode, pri ktorej zahynula 43-ročná žena. Ďalšie vyšetrovanie preukázalo, že Ukrajinka žijúca dlhé roky na Slovensku mala vážny strach zo svojho bývalého partnera. Práve on ju napokon pripravil o život, hoci iba pár minút pred tým požiadala o pomoc políciu.

15. júla došlo na ceste medzi Revúcou a Muránskou Dlhou Lúkou k tragickej dopravnej nehode. Podnikateľ Marián V. z doposiaľ nezistených príčin prešiel do protismeru, kde čelne narazil do oprotiidúceho osobného auta, ktoré šoférovala 43-ročná Irina. Jej zranenia boli natoľko vážne, že im na mieste podľahla.

Ďalšie vyšetrovanie ukázalo, že 47-ročný vodič, ktorý spôsobil nehodu, bol bývalým partnerom zosnulej Ukrajinky. V osudný deň mal známy podnikateľ dokonca parkovať pred panelákom, kde bývala matka 17-ročného Markusa. Podľa informácií portálu pluska.sk. mala Irina volať kamarátke, že ju Marián čaká v obci Michalová, v dôsledku čoho sa bála ísť domov.

Zavolala na políciu, pričom jej muži zákona oznámili, aby prišla na policajnú stanicu spísať zápisnicu. Následne mala znova zavolať kamarátke a povedať jej, že exmilenec jej už nič nemôže urobiť. „Skrátka nadobudla falošné sebavedomie, že už je dobre, lebo to prevzala do rúk polícia a nič sa jej nemôže stať. Rozlúčili sme sa, ešte sme sa aj zasmiali a o chvíľu mi volali kamaráti, že Irina je mŕtva,“ uviedla otrasená žena pre plusku.sk.

Okolnosti nehody aj príčina tragédie je momentálne predmetom prebiehajúceho vyšetrovania. Rodina a priatelia sa však domnievajú, že Marián išiel do Revúcej hľadať svoju bývalú partnerku, no bola v práci. Išiel jej tak naproti a napokon do nej čelne narazil. Momentálne má byť hospitalizovaný.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: pluska.sk, FB/Polícia SR-Banskobystrický kraj  |  Foto: FB/Polícia SR-Banskobystrický kraj, Marián V.