Šoubiz Marián Kočner v šoku: V base ho navštívil tento známy muž!

Marián Kočner v šoku: V base ho navštívil tento známy muž!

Kontroverzný podnikateľ Marián Kočner sa od júna roku 2018 nachádza za mrežami v Leopoldove. Pôvodne bol vzatý do väzby za ekonomickú trestnú činnosť, no neskôr bol obvinený aj z objednávky vraždy Jána Kuciaka († 27) a Martiny Kušnírovej († 27). I napriek vážnym obvineniam má okolo seba stále rodinu a priateľov, ktorí stoja po jeho boku.

Meno Mariána Kočnera sa zo začiatku spájalo v kauze miliónových zmeniek TV Markíza, pričom bol v priebehu vyšetrovania vzatý do väzby v bratislavskom Justičnom paláci a následne prevezený do Leopoldova. V priebehu väzby mu však pribudlo aj obvinenie z vraždy novinára Janka Kuciaka a jeho snúbenice.

Obvinený podnikateľ má však stále podporu zo strany jeho manželky a dcér. Pri poslednej návšteve sa však okrem nich objavil pred väznicou aj Fedor Flašík. Ten sa netají tým, že sú s Kočnerom dlhoročnými priateľmi. Fedor je však známy fantastickými marketingovými stratégiami a určite si je vedomý, že by mohol na tejto kauze poriadne zarobiť.

Flašík sa tým nakoniec ani netajil a otvorene priznal, prečo navštívil svojho kamaráta. „Bol som si zabezpečiť autorské práva na celovečerný film a pomôcť pri tvorbe dokumentu Ukradnutý štát,“ prezradil pre cas.sk. Zrejme tak môžeme očakávať filmové spracovanie dvojnásobnej vraždy, v ktorej mal Kočner figurovať.

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Facebook/Korektúra – Andrej Hryc, Facebook/Fedor Flašík, YouTube

Exit mobile version