Marián Kľačko (37) z reality show Farmár hľadá ženu sa po vypnutí kamier vytratil z povedomia divákov, oženil sa a zľahla sa po ňom zem. Ako si žije utiahnutý a nesmelý farmár dnes?

[sociallocker]Farma u Mariána patrila počas reality show k jednej z najsledovanejších aj kvôli výrazným postavám, ktoré sa prišli uchádzať o miesto po boku skromného a utiahnutého farmára. Jednou zo súťažiacich bola aj zosnulá Martinka z Turca († 34), ktorá farmu opustila ako prvá a na Mariánovu adresu nešetrila tvrdou kritikou za zlé podmienky na bývanie, či zmiznutie mobilu.

marian farmar hlada zenu
Marián v čase, keď bol do Dariny zaľúbený.

Srdce plachého muža si nakoniec získala Darina, do ktorej sa bezhlavo zaľúbil a vystrojil im svadbu. Zdalo sa, že pracovitý Marián konečne našiel svoju ženu do koča i do voza, ktorá mu na farme pomôže a po večeroch mu bude príjemnou spoločnosťou. Ich šťastie však po pár mesiacoch skončilo rozvodom, ktorý nešťastného Mariána a rodinu ničil po psychickej aj finančnej stránke. Údajne sa z tohoto nečakaného konca a rozvodu nevie dodnes spamätať.

marian farmar hlada zenu
S mamou sa po rozvode spamätávajú.

Jeho mama prehovorila a pre pluska.sk prezradila, ako sa má láskou sklamaný farmár dnes: ” Marián je teraz v poli. Nedarí sa nám dobre. Marián stále ťažko pracuje, no tie rozvodové súdy nám veľmi ublížili. S Darinou už nie sme v kontakte. Nikto z rodiny sa o ňu nezaujíma, po tom, čo nám urobila,” prezradila na adresu Mariánovej exmanželky tieto nelichotivé slová potom, čo sa rodine nedarilo Dariny zbaviť. Snáď má úprimný Marián to najhoršie za sebou a raz sa dočká vytúženého šťastia.

marian farmar hlada zenu
Marián ostal na farme opäť sám s mamou.

Zdroj: pluska.sk | Foto: TV JOJ, Facebook
[/sociallocker]