Udalosti Marianovi Kotlebovi potvrdili koronavírus: Požaduje vyvodenie následkov!

Marianovi Kotlebovi potvrdili koronavírus: Požaduje vyvodenie následkov!

Predseda strany ĽSNS Marián Kotleba šokoval iba pred pár hodinami statusom na sociálnej sieti, kde sa bez okoľkov voličom priznal k pozitívnemu testu na koronavírus. O tom, kde sa nakazil, má viac ako jasnú predstavu a zamýšľa sa aj nad dôsledkami, ktoré by z toho mali byť podľa neho vyvodené.

Marián Kotleba sa vo večerných hodinách otvorene podelil s voličmi na sociálnej sieti Facebook s pozitívnym výsledkom testu na koronavírus, ktorý v stredu absolvoval: „Priatelia, takže včera som bol na teste a dnes prišiel výsledok. POZITÍVNY!“

Okrem zdrvujúcej diagnózy ho sprevádza aj pocit nezákonného zaobchádzania sudkyne Špecializovaného trestného súdu z 12. októbra, ktorá mala o zvyšovaní sa Kotlebovej telesnej teploty vedomosť: „Nikto z nás pred súdom chorý nebol. A po súde advokáti aj kolegovia poslanci, aj ja. Darmo som sudkyni vravel, že mi stúpa teplota. Darmo advokáti upozorňovali, že porušuje opatrenie predsedu súdu. Objednávku bolo treba splniť za každú cenu! Budú ju stíhať za všeobecné ohrozenie???“ pýta sa predsedy strany ĽSNS.

Okrem toho sa poslanec Národnej rady SR zamýšľa aj nad dôsledkami, ktoré by mali z jeho nákazy postihnúť aj celý parlament. „Keďže po súde som spolu s kolegami poslancami bol dva dni v parlamente, tak teraz, keď mám pozitívny test, by mal ísť celý parlament do 10-dňovej karantény. Pôjde? Alebo zas sme na Slovensku rovní a rovnejší? Ľudia maximálne po šiestich, ale 150 poslancov v parlamente nie je problém. Fakt som zvedavý,“ zamýšľa sa nad ďalším postupom kolegov.

Ako uviedol Boris Kollár, vo veci oslovil hlavného hygienika, pričom prvé pretestovanie antigénovými testami je pre poslancov pripravené na piatok medzi siedmou a deviatou hodinou v nemocnici sv. Michala v Bratislave.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Marián Kotleba | Foto: wikimedia.org

Exit mobile version