Legendárna speváčka Marika Gombitová oslávila 12. septembra 64 rokov, pričom hudba ju sprevádzala už od útleho detstva. Jedna z najúspešnejších domácich hviezd však akoby zastavila čas a na novej snímke pôsobí o 20 rokov mladšie!

Marika Gombitová sa profesionálne pohybuje na hudobnej scéne už neuveriteľných 44 rokov, odkedy prijala ponuku Janka Lehotského pripojiť sa k skupine Modus. Žiaľ, v dôsledku dopravnej nehody v roku 1980 speváčka ochrnula, avšak ani po tejto životnej rane na hudbu nezanevrela. V nasledujúcich rokoch vydala množstvo hitov, a taktiež absolvovala niekoľko koncertných turné.

V poslednom období však Gombitová už na verejnosti vystupuje len sporadicky a jej účasť na koncertoch či v televíznych programoch je pre fanúšikov skôr raritou. Hviezda domácej scény je však aktívna aj na sociálnych sieťach, kde v období Vianoc zverejnila novú fotografiu. 64-ročná speváčka na nej pôsobí mimoriadne mladistvo, pričom jej nechýba ani úsmev na perách. “Požehnané pokojné vianočné sviatky plné lásky, a predovšetkým zdravia vám všetkým zo srdca praje Vaša Marika,” napísala obľúbená blondínka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Marika Gombitová Official