Televízia Markíza má za sebou ďalší úspešný ročník tanečnej šou Let’s Dance, v ktorej sa predstavilo dvanásť tanečných párov. Dnes už vieme, že titulom kráľa a kráľovnej parketu sa môže pýšiť herečka Janka Kovalčíková s Vildom Šírom. Na veľkolepom finále však jeden zo súťažiacich chýbal. Išlo o kubánskeho herca Maria Cimarra.

Charizmatický herec Mario Cimarro sa mal stať hviezdou tanečnej šou Let’s Dance, no veľmi rýchlo sa ukázalo, že jeho výkony nebudú dychberúce. Počas účinkovania v šou dokonca vymenil partnerku, keď Vandu Polákovú nahradila Vanessa Indrová.

Hviezda telenovely Skrytá vášeň sa vďaka podpore divákov napokon prebojovala až do šiesteho kola. Od vypadnutia sa však neobjavil v publiku, aby podporil svojich kolegov. Mnohí fanúšikovia tak boli zvedaví, či sa ukáže aspoň na veľkolepom finále.

Televízia Markíza taktiež počas galavečera zverejňovala dokrútky, ktoré mapovali celú šou, pričom Mario sa v nich objavil iba minimálne. Na prvý pohľad sa zdalo, akoby ani v obľúbenej relácii neúčinkoval. Všetky špekulácie nakoniec vysvetlil ten najpovolanejší.

Režisér šou Pepe Majeský uviedol, že Cimarro bol počas priameho prenosu už v Amerike, kde mal povinnosti. ,,Bolo by to veľmi komplikované dotiahnuť ho sem na jeden večer, takže my ho týmto pozdravujeme. Svoju úlohu si splnil, do tejto šou priniesol niečo nové,“ objasnil pre Plusku.sk. To mal byť aj dôvod, prečo sa neobjavil v dokrútkach. ,,Točili sme ich na poslednú chvíľu, keďže do minulého týždňa sme nevedeli, kto bude vo finále. Preto sa v nich Mario menej objavoval. Netreba za tým hľadať nič iné,“ dodal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: TV Markíza, FB/Let´s Dance