Charizmatický herec zo Skrytej vášne sa v nedeľu večer už po druhýkrát zvŕtal na parkete tanečnej súťaže Let’s Dance. Kým Mario Cimarro hviezdil na obrazovkách televízie Markíza, jeho snúbenica Broňa musela s maličkou dcérkou Brianou utekať na urgent.

Mario Cimarro si získal slovenské fanynky už počas účinkovania v populárnom seriáli Skrytá vášeň. Sympatický herec s tmavou hrivou však hviezdi aj v aktuálnom ročníku obľúbenej tanečnej súťaže Let’s Dance. Po druhom kole pritom rozhodla porota v spolupráci s hlasmi divákov televízie Markíza o prvom vypadnutom páre.

Seriálový Juan sa dočká aj svojho tretieho tanca na parkete Incheby už o niekoľko dní. Počas nedeľného večera však v hľadisku chýbala jeho milovaná snúbenica Broňa Gregušová. Kráska namiesto Mariovho quickstepu musela svoje kroky urýchlene nasmerovať na urgent. Do nemocnice ju pritom dostala spoločná dcérka Briana.

Ako Broňa priblížila na sociálnej sieti, dievčatko trápi viróza. “Malinká má nejakú virózu, bohužiaľ, už druhýkrát za tento mesiac. Áno, už druhýkrát sme boli na urgente, akurát teraz o prístupe radšej pomlčím a dlhé, dlhé čakanie,” sťažuje sa kráska. Napriek pobytu v nemocnici sa napokon po ošetrení dostala s dcérkou domov. Odtiaľ sledovala svojho tanečníka aspoň cez obrazovku a podporila ho taktiež zaslaním SMS hlasu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/bronigregus, Televízia Markíza