Mario Cimarro patrí k najpríťažlivejším telenovelovým hercom všetkých čias, pričom ho diváci môžu poznať ako Juana Reyesa zo Skrytej vášne. Aj keď po ňom túžia ženy z celého sveta, jemu pred rokom učarovala Slovenka, s ktorou momentálne cestuje po rôznych krajinách. Spoločne sa tak rozhodli navštíviť aj hercovu dobrú kamarátku.

Kubánsky herec Mario Cimarro sa zahľadel do bývalej finalistky súťaže Miss Slovensko, 27-ročnej Bronislavy Gregušovej. Svoj vzťah sa snažili pred verejnosťou tajiť dlhé mesiace, no lásku už viac neskrývajú.

Pred pár dňami dokonca došlo k zásnubám a zamilovaný pár už oslávil svoje prvé výročie. Broňa už taktiež navštívila blízku rodinu Maria a najnovšie ju zoznámil s kolegyňou Lorenou Meritanou, ktorá v slávnej telenovele Skrytá vášeň stvárňovala Dinoru Rosales. V príbehu bojovala o lásku Juana Reyesa a bola poriadne zákerná. V súkromnom živote sú však dobrými priateľmi.

Zo spoločného stretnutia zverejnili aj zopár fotografií, z ktorých je jasné, že si spoločný čas užívajú. ,,Také pekné poobedie. Mimochodom, nepokúsila sa mi ukradnúť snúbenca. Lorena, si milá osoba s veľkým srdcom,“ napísala modelka na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/mariocimarro  |  Foto: Instagram/mariocimarro, lorenameritanaofficial, bronigregus, markiza.sk