Najobéznejším účinkujúcim v šou Najväčší víťaz bol rozhodne Mark Dobrovič z Bratislavy, pričom ručička na váhe mu ukazovala neuveriteľných 195 kg. Málokto veril, že bude mať dostatok sebazaprenia, aby to nevzdal. V mohutnom mužovi sa však niečo zlomilo a od základov zmenil svoj život.

Od natáčania reality šou Najväčší víťaz ubehol už viac ako rok a Mark rozhodne svojím novým životným štýlom všetkým vyrazil dych. Pravidelne totiž cvičí a zdravo sa stravuje, pričom každý deň dokazuje, že všetko je možné, ak človek naozaj chce.

36-ročný muž sa dokonca v posledných mesiacoch pripravoval na životnú výzvu, keďže chcel absolvovať bratislavský maratón, pričom išlo o 21 kilometrov. S veľkým odhodlaním sa tak nakoniec postavil na štartovaciu čiaru, no to ešte netušil, čo už onedlho príde. ,,V 16 kiláku som mal také šupy do lýtka, že som sa musel zveri do rúk záchranárov a žiaľ, aj keď mi chýbalo už len 5 km do cieľa, musel som odstúpiť. Jednoducho nohy ma nepustili. Kŕče boli také obrovské, že som si myslel, že mi asi ochrnutá noha,“ priznal na sociálnej sieti sklamaný Mark.

Zdroj: Instagram/markdobrovic  |  Foto: Instagram/markdobrovic, markiza.sk