Televízia Markíza začala začiatkom roka vysielať šou o chudnutí s názvom “Najväčší víťaz“, v ktorej dala možnosť niekoľkým obéznym mužom a ženám, aby zmenili svoj život a zbavili sa prebytočných kilogramov. Jedným z účinkujúcich bol aj Mark Dobrovič, ktorý bol najťažším členom tímu. Ako vyzerá po niekoľkých mesiacoch od ukončenia šou?

Najobéznejším účinkujúcim v šou Najväčší víťaz bol rozhodne Mark Dobrovič z Bratislavy, pričom ručička na váhe mu ukazovala neuveriteľných 195 kg. Zo začiatku si však vôbec neuvedomoval vážnosť situácie a málokto mu veril, že bude mať dostatok sebazaprenia, aby to nevzdal.

V Markovi sa však niečo zlomilo a od základov zmenil svoj život. Ubehol už rok od natáčania, no 36-ročný muž pravidelne cvičí a zdravo sa stravuje. Dokonca sa dostal už pod hranicu 100 kíl, čím schudol neuveriteľných 95 kilogramov.

Dobrovič každý deň dokazuje, že všetko je možné, ak človek naozaj chce. V najbližších dňoch sa dokonca pripravuje na maratón. ,,Toto je výzva, toto bude boj, prvýkrát v živote 21 km, už len pár dni do štartu,“ napísal na sociálnej sieti, pričom zverejnil zábery na bežeckom páse.

Zdroj: Instagram/markdobrovic  |  Foto: Instagram/markdobrovic