Markéta Konvičková sa dostala do povedomia divákov vďaka účinkovaniu v speváckej súťaži Superstar, kde sa jej kariéra rozbehla raketovou rýchlosťou. Pracovné povinnosti však museli ísť na istý čas bokom, keďže speváčka pred pár hodinami priznala, že jej diagnostikovali vzácny druh nádoru.

Bývalá superstaristka si v priebehu posledných mesiacov musela vypočuť veľké množstvo kritiky, keď jej fanúšikovia vyčítali, že nevyzerá dobre. Obviňovali ju z botoxových zákrokov či zo závislosti z alkoholu. Dôvodom opuchu jej tváre a nezdravo vyzerajúcej pokožky však bola rakovina.

Markéta túto informáciu potvrdila pred pár hodinami, keď sa rozhodla konečne reagovať na urážky ľudí na sociálnej sieti. ,,Aby som objasnila váš botox, pred pol rokom som začala puchnúť, prišla som o vlasy a splašili sa mi hormóny. Neskôr zistili, že sa jedná o vzácny druh nádoru,” zareagovala talentovaná speváčka.

Po vyhlásení tak vážnej veci dostala známa blondínka množstvo správ, kde jej fanúšikovia priali veľa zdravia alebo sa pýtali na detaily jej choroby. Konvičková tak napísala odkaz, kde zhrnula jedno z najťažších období v živote. Priznám sa, že to pre mňa nebolo ľahké obdobie. Držať to v sebe, a zároveň čítať o sebe rôzne škaredé články a komentáre, že som napríklad opuchnutá z alkoholu alebo botoxu. Reči, že vyzerám ako príšera atď,” začala svoje emotívne rozprávanie.

“Aj keď to na mojom účte na Instagrame môže vyzerať, že si cestujem po svete, užívam si života, všetko je fajn, zdanie môže niekedy klamať. Ja som si to prežila na vlastnej koži. Musela som sa usmievať, čítať o sebe škaredé veci, no som na seba pyšná. Zvládla som vysokú školu, koncertovanie a vymyslela som šiesty album, a ešte sa na seba pozerať každý deň do zrkadla a vidieť, ako sa mením kvôli chorobe,” priznala Markéta, ktorá verí, že tým niektorým “hejterom” otvorí oči.

Zdroj: Instagram/marketakonvickova  |  Foto: Facebook/Markéta Konvičková oficiální stránky