Na televízne obrazovky Markízy mieri už od 10. januára veľkolepý seriál. Historická a romantická snímka zasadená do roku 1939 je v modrožltej televízii úplnou novinkou svojho druhu. V hlavných úlohách zahviezdi Tomáš Maštalír, Ján Koleník, Zdena Studenková, Emil Horváth a ďalší.

Od 10. januára sa môžu diváci televízie Markíza tešiť na absolútne unikátny historický seriál Dunaj, k vašim službám. Režiséri Peter Hoferica a Peter Magát prinesú do vašich obývačiek príbehy ľudí z vojnového obdobia v roku 1939. V tom čase sa v Bratislave otvorí nový a prepychový obchodný dom Dunaj, kde sa zamestnajú aj tri mladé predavačky, ktoré si chcú zároveň splniť svoje sny vo svete módy či speváckej kariéry.

Programová riaditeľka Markízy Silvia Majeská pre Mediaklik prezradila, na čo všetko sa môžete tešiť. „Divákov a diváčky už začiatkom roka čaká nielen fascinujúca prehliadka dobových kostýmov, líčení, interiérov, rekvizít, ale hlavne strhujúci príbeh nabitý dramatickými zvratmi, emóciami a romantikou. To všetko v podaní hereckých legiend, ale aj mladých a talentovaných vychádzajúcich hviezd,“ navnadila.

Už z upútaviek televízie je zrejmé, že podobný seriál v našich končinách ešte vyrobený nebol. Skvelý prvý dojem umocňuje aj hviezdne herecké obsadenie v podobe talentov ako Emil Horváth, Zdena Studenková, Tomáš Maštalír, Ján Koleník, Marek Rozkoš, Ivan Šándor, Filip Tůma, Kristína Svarinská, Petra Dubayová, Lesana Krausková či Monika Hilmerová. Do RTVS zas mieri nová šou pri príležitosti 30. výročia vzniku SR, kým novinár Vagovič končí v relácii Pod povrchom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: mediaklik.sk │ Foto: YT/Televízia Markíza, FB/Dunaj, k vašim službám – TV Markíza