Televízia Markíza v týchto dňoch usilovne pracuje na novom seriáli. Podľa zatiaľ dostupných informácií by malo ísť o slovenskú verziu kedysi jedného z najsledovanejších seriálov u nás. Televízia si už zaregistrovala aj prvé názvy. 

Markíza v týchto dňoch postupne odhaľuje svoje plány, ktoré sa týkajú jesennej sezóny, kde okrem projektov ako Let´s Dance, Extrémne premeny Slovensko alebo Pevnosť Boyard chystá aj nový seriál. Televízia sa už čoskoro pustí do natáčania slovenskej verzie Komisára Rexa, ktorý by mal Markíze prinavrátiť zašlú slávu.

Markíza aj práve preto nenecháva nič na náhodu a okrem názvu Komisár Rex si zabezpečila aj názvy Inšpektor Rex, alebo len Rex. Okrem iného si poistila aj názvy ako Komisár Alex, Inšpektor Alex, či Komisár Max a Inšpektor Max. Televízia týmto krokom sťaží konkurencii vytvoriť podobný seriál.

Novú slovenskú kriminálku natočí produkčná spoločnosť D.N.A. Production, ktorá natočila aj úspešné seriály Mesto tieňov a Za sklom. Otázkou však zostáva, či seriál bude skutočne tak úspešný ako jeho pôvodná verzia. Pri nakrúcaní pôvodných častí totižto nielen samotní herci, ale aj psí predstavitelia, prešli niekoľko mesačným výcvikom.

Zdroj: mediaboom.sk | Foto: pixabay.com