Televízia Markíza sa rozhodla, že po úspešnej relácií Extrémne premeny zaboduje podobným programom zameraným na chudnutie. No boj s nadváhou zrejme nebude jediným cieľom ako zaujať. Súťažiaci by totiž mali atakovať vaše sympatie a emócie.

Nová šou o chudnutí s názvom “Najväčší víťaz“ má predpoklady na úspešný formát. No ak očakávate, že si pozriete príbehy ľudí, ktorí stratou kilogramov získali možnosť na nový život, nebude to také jednoduché. Z overeného zdroja sme totiž zistili, že tvorcovia relácie chcú z ozdravovacieho procesu spraviť reality šou.

Partia ľudí, ktorá je rozhodnutá schudnúť bude totiž rozdelená do dvoch skupín. V priebehu týždňa sa obe skupiny budú snažiť zhodiť čo najviac kíl. Skupina, ktorá schudne menej sa dostane do ohrozenia a dvaja súťažiaci, ktorí sa budú nachádzať na konci rebríčka zveria svoj osud svojím spolubojovníkom. O vypadávajúcom človeku totiž rozhodnú jeho kolegovia. Rozhodnutie bude rovnaké ako v prípade reality šou Farma, keď farmári vyberali prvého duealanta, ktorý sa musel pripraviť na súboj o zotrvanie v súťaži. Televízia Markíza tak chce opäť rozvíriť hladinu a zvýšiť sledovanosť.

Foto | Video: YouTube