Petru Dubayovú preslávil úspešný markizácky seriál Dunaj, k vašim službám, kde stvárňuje predavačku a speváčku Evu Dušekovú. Kučeravá kráska Markízu oslnila natoľko, že ju obsadila aj do projektu Let’s Dance, kde sa pretancovala takmer do finále.

Mladá herečka a speváčka posledné mesiace dokazovala, že je aj skvelou tanečnicou. S tanečným partnerom Matyášom Adamcom skončili pred bránami finále a tešia sa z krásneho štvrtého miesta.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Toto umiestnenie však Markíze zrejme nestačilo na to, aby Petru Dubayovú oslovila aj na turné Let’s Dance, ktoré pripravuje na jeseň. Ak ste sa teda tešili, že si Peťu vychutnáte v jednom zo slovenských miest aj naživo, pôvabná umelkyňa vás sklame.

Turné Let’s Dance spustilo šialenstvo: Lístky nie sú vôbec lacné!

„Na turné nepôjdem. Nikto ma neoslovil, ale myslím si, že tam budú omnoho známejšie mená a lepší tanečníci, takže si myslím, že je to takto ok,“ vyjadrila sa pre magazín Šarm predstaviteľka Evy Dušekovej, ktorá sa napriek neúčasti určite nudiť nebude. Natáčanie ďalšej série seriálu Dunaj, k vašim službám či divadlo jej predsa len zaberú kopec času.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Petra Dubayová (@petyadubay)

Zdroj: Šarm | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial