Je to iba pár dní, čo televízia Markíza oznámila zásadnú zmenu v obsadení rannej relácie Teleráno. Po dlhých rokoch moderovania oficiálne končí jedna z obľúbených dvojíc. Tvorcovia programu však dlho neváhali a vybrali nový moderátorky pár.  

Adriana Poláková bola tvárou Telerána od roku 2005, pričom po dvoch rokoch dostala stabilného moderátorského partnera Dara Richtera. Dlhé roky vítali divákov v skorých ranných hodinách s úsmevom na tvári, no tomu bude čoskoro koniec. Dôvodom je rozhodnutie obľúbenej pekárky, ktorá sa plánuje odsťahovať do Rakúska za svojím partnerom Christianom.

Televízia Markíza tak bola nútená hľadať nový moderátorsky pár, ktorým je napokon redaktorka Zuzana Čimová a známy moderátor Matúš Krnčok, ktorý mal pod taktovkou zákulisie mnohých hudobných projektov. Spoločnú premiéru budú mať už na začiatku augusta. ,,Na túto novú skúsenosť sa veľmi teším, ale zároveň je to obrovská výzva a mám pred tým rešpekt. Myslím, že taký ten stopercentný stres príde až pár sekúnd pred prvým vysielaním,” povedala s nadšením Zuzana pre markizu.sk.

Markizácky moderátor a bývalý spíker rádia Europa 2 má omnoho viac skúseností, no aj on sa chce poctivo pripraviť na živé vysielanie. ,,Máme zatiaľ ešte dostatok času na to, aby sme sa na prvé vysielanie dostatočne pripravili. Veríme, že nám tím Telerána pomôže pripraviť sa tak, aby keď nás diváci po prvý raz v Teleráne uvidia, mali pocit, že spolu moderujeme už dlho,” dúfa Matúš.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: telerano.markiza.sk  |  Foto: TV Markíza, YT/Televízia Markíza