Ak ste si mysleli, že hlavnými ťahákmi televízie Markíza má byť tretia séria šou Tvoja tvár znie povedome a reality šou Farma, tak ste sa veľmi mýlili. Pre divákov si Markíza pripravila ešte niečo exkluzívnejšie, čo označuje za svoj projekt roka.

Podľa informácii, ktoré priniesol portál mediaboom.sk, ide o udalosť roka, ktorá sa spustí v apríli, teda o pár týždňov. Televízia už niekoľko mesiacov totiž pracuje na vlastnej verzii šou o chudnutí Extrémne premeny Slovensko, do ktorej vkladá obrovské nádeje. Podľa portálu má v súčasnosti Markíza po náročnom ročnom nakrúcaní finišovať s celými prípravami a už čoskoro projekt odvysiela na televíznych obrazovkách. V relácii sa má dokonca objaviť aj samotný Chris Powell, ktorý navštívil v októbri Slovensko.

“Na začiatku prebehne týždeň podrobných laboratórnych rozborov a testovanie fyzickej spôsobilosti. Dôjde na nevyhnutné poučenie o správnej výžive. Skúsený tréner osobne vedie každého z účastníkov. Navštevuje ich v ich domovoch a zaistí, aby mali primeranú výživu a cvičili. Dáva im lekcie, ako bezpečne chudnúť a lepšie žiť. Na štarte každej ďalšej fázy účastníkom stanoví váhový cieľ. Pokiaľ ho splnia, čaká ich odmena. Ku koncu podstúpia chirurgické odstránenie prebytočnej kože, ktorá už nemusí pokrývať ich obrovské telá. V úplnom cieli divákom odhalia, aká osoba sa po celú dobu vnútri skrývala a túžila sa dostať von,” uvádza sa v brožúre Markízy, ktorú zverejnil portál. Uvidíme, či relácia skutočne dosiahne úspech a bude môcť byť právom označovaná za projekt roka.

Zdroj: mediaboom.sk | Foto: Instagram