Televízia Markíza sa tento rok rozhodla pre netradičný krok, ktorým pobúrila a naštvala verných divákov. Zrejme aj preto napokon zmenila názor a ako záchrana zrejme príde Adela Vinczeová…

Markíza tento rok pobúrila divákov, keď ohlásila svoj dlhoočakávaný silvestrovský program. Hoci boli Slováci zvyknutí na zábavné relácie plné známych tvárí, ktoré vás sprevádzali až do polnočného ohňostroja, tento rok mal byť celkom iný. Rodinná televízia totiž plánovala vsadiť na opakovanie známych komédii ako Kameňák či Babovřesky. Modro-žltá televízia už zároveň predstavila aj televízne novinky na rok 2019.

Tento krok ale divákov poriadne naštval a zrejme aj preto napokon Markíza svoje rozhodnutie na poslednú chvíľu zmení. O silvestrovský program by sa totiž napokon mala postarať Adela Vinczeová, ktorá by podľa informácii Plusky mala natočiť špeciálny silvestrovský diel Chart Show. S nadšením divákov sa zrejme stretne aj ďalší plánovaný krok, ktorým je natočenie silvestrovskej časti Susedov, hoci táto informácia ešte nie je definitívne potvrdená. Slováci ale rozhodne uvítajú privítanie Nového roka v podaní obľúbených rodinných relácii než by sa mali opakovane pozerať na nekonečné reprízy českých filmov.

Adela by mala natočiť silvestrovské vydanie Chart Show
Markíza zvažuje aj natočenie silvestrovských Susedov

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook, TV Markíza