Televízia Markíza odštartovala vo štvrtok večer nový seriál s názvom Výnimočná Nikol so skvelou Táňou Pauhofovou v hlavnej úlohe. Slovenskí diváci sa na internete po odvysielaní pilotnej časti vyjadrili k tomu, ako sa im nová produkcia žltomodrej televízie pozdávala.

Seriál Výnimočná Nikol odštartoval vo veľkom štýle a už teraz je jasné, že príbeh upratovačky Nikol Tichej zaujal slovenských divákov. Červenovláska s IQ 160 a prostorekým vyjadrovaním sa živí ako upratovačka na polícii, pričom pri jednej náhode šéfka oddelenia okamžite odhalí jej obrovský talent.

Nikol, ktorú dokonale stvárnila Táňa Pauhofová, si tak najme ako detektívnu konzultantku, ktorá im pomôže odhaliť vinníka v prvom prípade únosu a vraždy. Z upratovačky sa tak razom stane svojrázny policajný pomocník, no na oplátku požaduje, aby jej polícia pomohla vypátrať otca jedného z jej troch detí.

Z reakcií divákov je zrejmé, že seriál sa môže tešiť pozitívnym ohlasom. “Dobré, vtipné, skvele napísané dialógy. Táňa Pauhofová je tu výborná,” myslí si Alexandra. Pridáva sa aj Alena: “Ja už som hneď pozrela aj druhú časť na Voyo, paráda, Táni tá rola sedí perfektne.” Fanúšikov potešila aj herečka známej tureckej telenovely, ktorá sa pred pár dňami vydala v netradičných svadobných šatách.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: Televízia Markíza