Televízny seriál Milenky, ktorý sa dostal na obrazovky Markízy v prvej polovici roka 2018, si zamilovalo množstvo žien nielen pre jedinečný dej či skvelý soundtrack, ale najmä pre mimoriadne pôvabné herecké obsadenie. Poslednou klapkou však ostalo zarmútených tisíce televíznych divákov, ktorí od televízie žiadali seriálové pokračovanie. Žiaľ, na tom sa tvorcovia doposiaľ nedohodli. 

Táňa Pauhofová, Antónia Lišková, Gabriela Marcinková a Zuzana Norisová si uplynulý rok absolútne podmanili ženskú časť publika, keď sa na televíznych obrazovkách objavili ako štvorica nerozlučných priateliek. Seriálové Milenky si získali státisíce divákov, pričom projekt pod taktovkou režiséra Jakuba Kronera a producentky Adriany Kronerovej, sa stal jedným z najúspešnejších televíznych počinov roku 2018.

Adaptácia britského formátu Mistresses učarovala divákom natoľko, že si od tvorcov opakovane žiadali pokračovanie, žiaľ, neúspešne. Napriek skutočnosti, že seriál dal za sebou po druhej sérii oficiálnu bodku, do kín sa už onedlho dostane celovečerný film, v ktorom sa okrem zabehnutých hlavných postáv objaví aj Tomáš Maštalír.

„Mali sme veľké šťastie, že sa nám podarilo dať dohromady skvelú zostavu talentovaných ľudí. Je to romantická komédia a chceme nakrúcať v zime, čiže v kinách by mala byť v prvej polovici budúceho roka,“ prezradila producentka filmu Kronerová.

Skôr než sa však dostane do slovenských kín celovečerný film, Markíza si pre fanúšikov pripravila malé prekvapenie. Už od budúceho štvrtka, a teda 10 januára, plánuje nasadiť obľúbený seriál späť na televízne obrazovky v hlavnom vysielacom čase 20:30. Aj keď pôjde evidentne iba o reprízu, aj toto divákov predsa len poteší, no nie?

Zdroj: TV Markíza.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial