Už len pár dní delí televízie od spustenia veľkolepých projektov, ktoré budú divákov sprevádzať jesennými a zimnými mesiacmi. Markíza už štandardne prinesie fanúšikom reality šou Farma, pričom len pred okamihom zverejnila kompletný zoznam nových súťažiacich.

Televízia Markíza už 5. septembra odštartuje štrnástu sériu reality šou Farma, kde o lákavú finančnú výhru vo výške 75 000 € zabojuje celkom 14 nových súťažiacich. Do relácie sa tento raz malo prihlásiť 3 500 ľudí z rôznych kútov krajiny, kým produkcia napokon vybrala zaujímavú zmes nových súťažiacich.

Alexandra Mináriková

22-ročná rodáčka z Pezinka je úspešnou majiteľkou psieho salónu a vášnivou milovníčkou zvierat.

Eva Schwardy

Vegetariánka Eva (49) z Košíc je uznávanou biologičkou a prekladateľkou, pričom ovláda až 8 svetových jazykov. Počas štúdia sa venovala výskumu umelej inteligencie, a taktiež je vítazkou viacerých televíznych vedomostných kvízov.

Filip Jánoš

26-ročný YouTuber Filip z Bratislavy má ukončený prvý stupeň vysokoškolského vzdelania v odbore účtovníctvo, kým divákov prekvapí nielen neprehliadnuteľným vzhľadom, ale aj energiou.

Giuliana Santi

“Myslím si, že vyhrám, lebo som super,” tvrdí 19-ročná študentka priemyselného dizajnu z Bratislavy, ktorá na statku predvedie talianske gény po otcovi. Ako uviedla, konflikty nevyhľadáva, avšak keď je už v nejakom zainteresovaná, tak sa rada pridá.

Imrich Štefánik

36-ročný podnikateľ z Trnavy je otcom jedného dieťaťa, pričom sa netají ambíciou vyhrať reality šou. Ako prezradil, jeho najbližšia rodina je presvedčená, že na statku zotrvá len zopár dní, nakoľko bez telefónu a svojho barbera dlhšie nevydrží.

Kristián Mesíček

Záhorák Kristián (22) pochádza z Lošonca a živí sa ako zámočník. V štrnástej sérii relácie si nemieni hľadať lásku, nakoľko doma ho čaká priateľka.

Martina Korkobcová

Do aktuálneho ročníka Farmy mieri aj 30-ročná Martina z Humenného, ktorá pôsobí na sociálnej sieti TikTok. Dvojnásobná mamička má energie na rozdávanie a do šou sa prihlásila, aby sa zviditeľnila na sociálnych sieťach.

Michal Mošpan

35-ročný ZOO technik z Hatalova má k zvieratám mimoriadne blízko, pričom doma pestuje množstvo plodín. Ako tvrdí, v spoločnosti býva až príliš úprimný, kým peniaze si dokáže zarobiť aj vlastnými rukami.

Minh Nguyen Anh

20-ročný rodák z Vietnamu pracuje ako manikér, no taktiež študuje operný spev na konzervatóriu. Mladíkovi naháňa strach všetko, čo má perie, avšak tvrdí, že v hre sa musí človek spoliehať predovšetkým na svoj rozum.

Natália Lenártová

Fitness trénerka Natália (41) pochádza z Košíc, pričom je bývalou vrcholovou športovkyňou a diplomovanou fyzioterapeutkou. Niekoľkonásobná majsterka sveta vo fitness sa nebojí prekážok, ktoré je zvyknutá zdolávať už zo súťaží či života.

Simona Krupová

Sympaťáčka (30) zo Stankovian pôsobí ako krupiérka a vďaka svojej práci precestovala celý svet. Simona sa mieni stať profesionálnou pokrovou hráčkou.

Šimon Koleň

21-ročný Šimon je študentom učiteľstva telesnej výchovy, avšak zarába si aj ako stolár. “Musíte mať v hlave, aby ste vedeli splniť úlohy a dostali sa čo najďalej,” tvrdí mladík zo Štiavničky.

Viktória Štefaňáková

27-ročná brunetka zo Spišskej Novej Vsi si v minulosti zarábala ako personalistka, no momentálne je nezamestnaná. V posledných mesiacoch sama cestovala po celom svete a tvrdí, že každý problém sa dá riešiť komunikáciou, no predovšetkým v kľude.

Zdeněk Novák

Zdeněk (69) pochádza z Čadce, pričom vyštudoval politickú ekonómiu. Nadpriemerne inteligentný programátor je členom Mensy vo Švajčiarsku, kým hnacím motorom na Farme je pre neho nová skúsenosť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: markiza.sk