Už o pár dní odštartuje na televíznych obrazovkách reality šou Farma X, ktorá bude pod taktovkou novej moderátorky Evelyn úplne odlišná, ako tie doposiaľ. Jednou z hlavných účastníčok relácie sa okrem sympatického svalovca Michala a mestskej blondínky Karin stane i krásna Lenka, ktorá doma nechala 8-mesačného synčeka.

Lenka Horníková z Trnavy sa do reality šou Farma prihlásila, aby sa zviditeľnila, a taktiež zabezpečila svojho synčeka a rodinu. Sympatická brunetka o sebe prezradila, že rada číta knihy, učí sa nové jazyky, no rovnako má rada i prírodu a varenie.

Ako uvádza portál Markíza.sk, farmárka vyrastala v nepriaznivých rodinných pomeroch, pričom v rámci exekúcie prišli dokonca o byt. Otec Lenky mal byť podľa jej slov ťažkým alkoholikom a násilníkom, pričom dnes žije mamička 8-mesačného synčeka so svojou mamou, jej priateľom a Lenkiným bratom.

Mladá žena, ktorá je momentálne na materskej dovolenke, sa od ukončenia školy, kde ju kvôli chudobným rodinným pomerom často šikanovali, živila ako čašníčka a masérka. Ako uviedla vo svojej dokrútke pre reality šou Farma, sama je absolútne nekonfliktná a radšej si na statku vytvorí priateľské vzťahy. Aj keď, samozrejme, mieni i taktizovať, stále si chce zachovať priateľskú tvár, neopúšťať sa a byť pozitívne naladená.

Celú dokrútku Lenky si môžete pozrieť >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Markíza.sk