Televízia Markíza sa neustále snaží zaujať divákov novými reláciami, ktoré ich nadchnú a stanú sa tak sledovanými. Latka, ktorá určuje, čo je už za hranicou vkusu, sa však postupne posúva a tentokrát bude zrejme úplne ignorovaná. Na televíznych obrazovkách sa totiž objaví zrejme najbizarnejšia šou v histórií žlto-modrej televízie. A nie, netromfne ju ani Farmár hľadá ženu z JOJ-ky!

Po prepadáku Hypnoshow sa kompetentní z televízie snažia zaujať divákov úplne iným zameraním. V polovici februára sa totiž objaví na televíznych obrazovkách relácia Svadba na prvý pohľad. Odvážni nezadaní, ktorí v minulosti vyskúšali všetky možné spôsoby randenia, a stále nenašli toho pravého či tú pravú, nechajú výber svojho životného partnera na odborníkov.

Novej relácie sa môžu zúčastniť ľudia vo veku 25 až 40 rokov, pričom sa odborníkom zveria so svojimi osobnými údajmi od dátumu narodenia až po koníčky či vlastnosti. Experti následne vytvoria dvojicu, ktorá má údajne reálnu šancu zotrvať v manželskom zväzku. Na troch sobášoch tak povedia tri nevesty v krásnych svadobných šatách svoje životné „áno“ mužom, ktorých pred oltárom uvidia po prvý raz v živote.

Zdroj: topky.sk  |  Foto: YouTube, Pixabay  |  Video: YouTube