Reality šou Farma X je už v plnom prúde a kým diváci riešia relevantnosť pri zmene moderátorky či nespravodlivosť nových pravidiel, súťažiaci sa snažia popasovať aj so skutočnosťou, že súkromia nazvyš rozhodne nemajú.

Kým si Silvia Šuvadová vydupala svoj vlastný domček a Twiinsky si uchmatli status farmárok týždňa, čo zahŕňa i osobitnú chyžu, chudobní zápasia s nehostinnými podmienkami, ktoré sa rovnajú otvorenému priestoru a slame na zemi. Práve tá im v týchto dňoch slúžiť ako pohodlná posteľ, pričom o takom komforte, ako sprcha či priestor na prezliekanie, môžu iba snívať.

Svoje o tom vie aj 20-ročná farmárka Lenka Horníková, ktorá svoje obnažené telo ukázala priamo pred ostanými súpermi. Od zvedavých pohľadov spolubojovníkov ju oddeľoval iba kus látky, ktorý však intímne partie mladej mamičky pred kamerami rozhodne neuchránil. Diváci tak mali po odhalených Twiinskach možnosť vidieť priamo v zostrihu relácie aj sympatickú brunetku, ktorá sa v minulosti živila aj ako tantrická masérka. Zvládli by ste takéto situácie aj vy?

Video s odhalenou Lenkou môžete vidieť >>>TU<<<

Zdroj: Markiza | Foto: Instagram