Televízia Markíza pred pár dňami poriadne šokovala divákov, keď spustila upútavku na novú sériu reality šou Farma, ktorá bude už jedenástou v poradí. Život na vidieku však ani len nezačal a Slováci už poriadne hromžia.

Na obrazovkách televízie Markíza sa spustila reklama na ďalšiu pripravovanú sériu reality šou Farma, pričom čoskoro by mali prebiehať castingy v niekoľkých slovenských mestách. Diváci sa dokonca dozvedeli, v akom duchu bude prebiehať súťaž o 75-tisíc eur, čo sa stalo mimoriadne závažným kameňom úrazu.

Farmári by sa totiž mali rozdeliť do dvoch veľkých skupín, pričom jedna z nich bude reprezentovať Východ a tá druhá Západ. Súťaže sa, samozrejme, môžu zúčastniť aj ľudia zo stredného Slovenska, no pravdepodobne sa budú musieť prikloniť k jednej zo skupín.

Toto rozdelenie sa však “našincom“ rozhodne nepáči, pričom to dali zreteľne najavo. „To prečo rozoštvávate ľudí proti sebe. Nieže by ste ľudí spájali, radšej ich rozdeľujete,“ rozčuľoval sa jeden z divákov. ,,No a už idú rozdeľovať východniarov od západniarov. Je to podľa mňa diskriminujúce a celé zle!!!“ rozčuľovala sa ďalšia diváčka.

Komentáre divákov

Zdroj: Facebook/HiTky.sk  |  Foto: Facebook/HiTky.sk, YouTube, Facebook/Farma