Začiatkom aktuálneho týždňa odštartovala na obrazovkách TV Markíza nová vedomostná súťaž Na love, ktorá v podvečerných hodinách nahradila niekdajší televízny fenomén Oteckovia. Relácia má konkurovať kulinárskej šou Bez servítky, pričom názory divákov sú po prvých odvysielaných epizódach viac ako zmiešané.

Od pondelka môžu diváci Markízy sledovať novú vedomostnú súťaž, kde majú účastníci možnosť prísť k nemalej finančnej výhre. V šou, ktorú má pod taktovkou moderátor Viktor Vincze, bojujú v spoločnom tíme štyria súťažiaci proti jednému sčítanému kvízmajstrovi. V prípade, že sa im ho podarí spoločnými silami poraziť, výhru si rozdelia medzi sebou, avšak v opačnom prípade odchádzajú domov bez finančnej hotovosti.

Nový formát si v prvých dňoch nenechali ujsť tisíce Slovákov, ktorí sa nevyhli ani jeho porovnávaniu s českou verziou. “Viac sa mi páči česká verzia, Viktor Vincze nemá na to, aspoň mne to pre neho nesedí, on by bol dobrý do rozprávky. Zostanem verná českej verzii,” odkazuje istá Oľga, ku ktorej sa pridáva aj Marta: “Ja som to pozerala už dávno na českej Nova Internacional, ale porovnať sa to nedá. Darmo, Česi sa vedia baviť na každej blbine… No a ten suchár Viktor tam vôbec nepatrí a lovci nezáživní.”

Jablkom sváru sa však pre divákov stala aj skutočnosť, že súťažiacich akosi obchádza finančná výhra: ,,Mne sa táto súťaž vôbec nepáči. Nahrali kopec peňazí a domov išli bez jediného eura. Tak trochu nezaujímavá súťaž, viac to pozerať nebudem,“ napísala Gabriela. Na druhej strane, v komentároch sa objavili aj pozitívne reakcie, avšak, žiaľ, momentálne prevládajú tie negatívne. Aký názor máte na novú šou vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: FB/ Televízia Markíza, YT, markiza.sk