Nedeľný večer patril na Markíze ešte donedávna obľúbenej tanečnej súťaži Let´s Dance, ktorú tentokrát zvalcoval herec Ján Koleník. Po vyhlásení víťaza siahla žltomodrá televízia po obľúbenom zahraničnom formáte Lego Masters, ktorý mal na Slovensku svoju premiéru. 

Diváci televízie Markíza si počas posledných týždňov obľúbili tanečnú súťaž Let´s Dance, ktorá spríjemňovala ich nedeľné večery. Po vyhlásení víťaza sa však rodinná televízia poobzerala po novom formáte, ktorým by zaujala svojich verných fanúšikov. Napokon siahla po v zahraničí úspešnej šou Lego Masters.

V nedeľu sa tak pred kamery postavila Eva Evelyn Kramerová spolu s Matoušom Rumlom a súťažiacimi, ktorí predviedli svoje stavebné schopnosti. Okrem súhry dvojíc pri tvorbe náročných Lego kreácií je dôležitý aj moment efektného zbúrania stavebnice, pričom na záver šou vyhrá ten najlepší finančnú odmenu 20-tisíc eur.

Zdá sa však, že mnohých Slovákov za hranicami populárna zábava príliš nenadchla. „Osem hodín niečo skladať, aby to potom hodili o zem alebo roztrieskali palicou mi nepríde veľmi zmysluplná zábava,“ myslí si Erik. „To je akože čo, preboha, nemá to hlavy, päty,“ sťažuje sa Denisa a kritikou nešetrila ani Gabriela: „To myslíte vážne, že hlavný program na nedeľu?“ pýta sa. Sledovanosť Lego Masters v najbližších týždňoch však napokon ukáže, koľko Slovákov nová Lego mánia naozaj nadchla.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj:  Televízia Markíza/Lego Masters │ Foto: FB/Televízia Markíza