Na obrazovkách televízie Markíza sa objavila nová reality šou, ktorá má byť náhradou úspešného seriálu Sestričky. Uplynulý utorok už bola dokonca odvysielaná prvá epizóda slovenskej verzie unikátneho formátu “Undercover Boss“, ktorý diváci poznajú pod názvom “Utajený šéf“.

Reality šou predstaví riaditeľov či manažérov úspešných firiem, ktorí vymenia oblek za monterky. Na týždeň sa stanú jednými z mnohých zamestnancov vo vlastných spoločnostiach, pričom budú môcť sledovať fungovanie firmy aj názory zamestnancov na prácu, ktorú denne vykonávajú.

Jedným z prvých šéfov bol Branislav Cvik, ktorý je spolumajiteľom banskobystrického pivovaru. ,,Pivovar momentálne beží ako dobre namazaný stroj, ale zaujímalo by ma, čo si ľudia myslia aj o samotných procesoch vo firme. Či napríklad niečo v skutočnosti považujú za zbytočné a nepoužiteľné, ale robia to len preto, lebo to majú nariadené zhora. Toto je vlastne to, čo by som chcel zistiť,“ uviedol pred premenou na iného muža.

Po skončení týždňovej “šichty“ sa nakoniec priznal vybraným kolegom, akú funkciu skutočne zastáva, pričom kvalitných pracovníkov odmenil. Medzi nimi bola aj pani Hladká, šéfka baliarne chmeľu, ktorá si splnila svoj najväčší sen. Spoločne s manželom navštívila Egypt a konečne sa dotkla pyramíd.

Markíza sa však dočkala aj reakcie Slovákov, ktorí si televíznu novinku pochvaľujú. Na sociálnej sieti sa objavili desiatky pozitívnych komentárov. ,,Veľmi sa nám to páčilo. Dole klobúk pred TV Markíza aj pred takým šéfom,“ napísala diváčka Mária. ,,Bolo fajn sledovať muža, ktorý je zvyknutý na luxus, ako sa trápi, ešte v oblečených montérkach. Určite si uvedomil, čo všetko musia zvládnuť jeho zamestnanci. Za mňa TOP,“ zareagoval Martin.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: Facebook/Televízia Markíza