V pondelok (10. januára) odvysielala TV Markíza pilotnú epizódu nového dramatického seriálu Druhá šanca, ktorý je nakrútený podľa talianskej predlohy DOC – Nelle tue mani. Dej je postavený na skutočnom príbehu lekára Pierdante Piccioniho, ktorého si v slovenskej adaptácii zahral charizmatický herec Ján Koleník.

Je tomu len zopár hodín, čo sa na televíznych obrazovkách spustil dlho očakávaný seriál Druhá šanca. Herec Ján Koleník tu stvárňuje chladného primára Andreja Fabiána, ktorého v dôsledku udalostí postrelí otec jedného z pacienov, pričom prichádza o spomienky z posledných dvanástich rokov. Na nemocničnom lôžku sa tak razom ocitá empatický, no zlomený muž, ktorý verí, že má doma manželku, dve malé deti a v kolektíve lekárov je obľúbený.

Ako však nečakane zisťuje, udalosti z posledných rokov nezmenili len jeho ako osobnosť, ale aj vzťahy a celkový život. Okrem Jána Koleníka sa v seriáli objavia aj ďalšie zvučné mená, ako Lívia Bielovič, ktorá stvárňuje jeho exmanželku Adelu Tibenskú, taktiež Sarah Arató, Vladimíra Kobielskeho, Zuzanu Norisovú, Dana Heribana či hviezdy zo seriálu Pán profesor Ráchel Šoltésovú a Adama Bardyho.

Ďalší seriál z nemocničného prostredia mimoriadne zaujal predovšetkým divákov, ktorí už po prvej epizóde nešetria chválou a mnohí ho označujú za najlepší projekt domácej produkcie. “Super, až mi vyšla slza a nie jedna. Ako rozpoznáte dobrý seriál od zlého? Keď vás chytí za srdce. Budem pozerať a pán Koleník opäť nesklamal,” zneli slová istej Viktórie, ku ktorej sa pridáva aj Eva. “Perfektné. Po veľmi dlhom čase som pri sledovaní seriálu nerobila nič.. len sledovala film…. a nechcela som aby skončil,” uviedla, pričom pod príspevkami na sociálnych sieťach sú podobných komentárov doslova stovky. A čo hovoríte na nový seriál vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/tvmarkizaofficial, FB/markiza