Rozchod Adely Banášovej a Petra Modrovského sa prevalil už pred pár dňami. Markíza im však vôbec neuľahčuje to, aby na to nemysleli. Toto im televízia vyviedla.

[sociallocker]To, že sa moderátorka s tanečníkom po siedmich rokoch rozišli je známe už pár dní. Markíza však túto informáciu pravdepodobne úplne ignoruje. Na obrazovkách vysielajú upútavky na reprízovanú časť Chart Show, ktorú odvysielajú dnes večer. Upútavka je podľa portálu topky.sk dokonca nová a nie pôvodná z minulého roka. A práve vďaka reklame na šou, kde je Adela moderátorkou, televízia vyrobila poriadny trapas. Adela tam totiž spomína Modrovského, akoby bol stále jej partner.

Upútavkou na Chart Show to Markíza vôbec nedomyslela

Princezná Droběna? Mne tak hovorí môj priateľ!“ povedala vo videu Banášová. A vzhľadom na to, že počas posledných dní sa hovorí stále o ich rozchode, je táto informácia úplne neaktuálna. Túto upútavku si televízia mohla odpustiť a vôbec ju neodvysielať. Je otázne, či v televízii nezaregistrovali rozchod alebo si neuvedomili, čo odvysielali. Všetkým tak pripomínajú, čo sa stalo medzi Adelou a Petrom.

Zdroj: topky.sk | Foto: Facebook[/sociallocker]