Už 31. augusta sa na slovenské obrazovky vráti jeden z najúspešnejších domácich formátov, reality šou Farma. Dvanásta séria sa bude niesť v znamení boja medzi dedinačanmi a mešťanmi, pričom televízia Markíza konečne ukázala prvých sedem finalistov!

Kontroverzná reality šou Farma rozdeľuje Slovákov už dlhé roky na dva tábory, a kým jedni ju nenávidia, iní sa nevedia nabažiť osudov súťažiacich pred televíznymi kamerami. V dvanástej sérii, kde sa objaví aj bývalá finalistka Romana, prišla Markíza s novým konceptom, pričom tentokrát budú proti sebe bojovať o výhru vo výške 75 000 € farmári z dedín a miest.

Dnes je už jasné, že na statok mieri okrem novej pomocníčky hospodára Martina Bagara aj neriadená strela Nikola Fridrichová. Výrečná kráska, ktorá na Instagrame baví svojich priaznivcov vtipnými videami, však bude v spoločnosti ďalších farmárov, ktorých totožnosť Markíza odhalila aspoň v krátkom videu.

Ako je teda už zjavné, v tíme mešťanov jej bude robiť spoločnosť fešák Henrik, Erik a Monika, pričom zo súťažiacich z dediny sú zatiaľ známi Mário, Henrich a Katarína. Noví farmári si však voči rivalom nebrali servítku pred ústa a nelichotivými výrokmi si naložili ešte pred oficiálnym spustením šou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

https://streamable.com/z1emoq

Zdroj: IG/farma.markiza