Markizácke stálice Diana Hágerová (30) a Roman Juraško (40) zažívajú najkrajšie životné obdobie. Markizácki moderátori, ktorí sú už dva roky rodičmi rozkošnej dcérky Izabely, majú novinku, ktorou potešili nielen svojich najbližších, ale aj fanúšikov.

Diana Hágerová a Roman Juraško sa na sociálnej sieti pochválili jedinečnou správou, keď svetu oznámili fantastickú novinku. Dvojica sa po sedemročnom vzťahu rozhodla urobiť ďalší životný krok a povedať si svoje oficiálne áno! Obaja moderátori televízie Markíza publikovali rovnakú fotografiu, pričom zvolili rozdielne texty, ktoré vyvolávajú úsmev.

Kým budúca pani Jurašková zverejnila text: “Počkaaaaaaaj, ja to chcem povedať,” Roman k spoločnej snímke napísal: “Nepovedala nieeee!!!” Z mamičky 2-ročnej Izabelky sa tak už onedlho stane nádherná nevesta, pričom ako povedala pre Markízu, z celej žiadosti ostala mimoriadne dojatá. „Bola som úplne prekvapená a dojatá. Veľmi dôležitú úlohu v rámci celej situácie hrala aj naša Izabelka, takže to celé bolo pre mňa veľmi silné. Slzám som sa neubránila,uviedla Diana. Šťastným snúbencom gratulujeme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza, IG/DiHager