Markizácka rodinka je šťastím celá bez seba. Veľkolepý návrat do obľúbenej relácie Reflex totiž ohlásil ich obľúbený kolega. Svojím rozhodnutím však neurobil radosť len v televízii, ale predovšetkým svojim fanúšikom, ktorí sa ho už nevedeli dočkať.

Markizáci sa nevedia dočkať jeho príchodu, na ktorý už netrpezlivo čakajú kolegovia z modrožltej televízie, ako aj diváci a fanúšikovia. Reč je o Borisovi Pršovi (35), ktorého počas skúšky Let´s Dance  v roku 2017 postihlo krvácanie do mozgu. Boris bol okamžite prevezný do nemocnice a dva roky života strávil cvičením a rehabilitáciami, ktoré mu pomaličky umožňujú zaradiť sa do života. Po roku sa ale nečakane objavil medzi kolegami, ktorí vtedy neskrývali dojatie. Nedávno sa tiež objavil na významnom odovzdávaní cien OTO.

Dnes znejú markizákove slová mimoriadne optimisticky a plánuje návrat do pracovného života: “Už je načase sa vrátiť pracovať. Markíza mi hodila hneď niekoľko rukavíc, ale ja sa vrátim do Reflexu. Budem pre nich normálne vyrábať nejaké šoubizové veci,” prezrádza pre Nový Čas, kam budú smerovať jeho staronové pracovné kroky.

A kedy si môžu fanúšikovia tešiť na návrat Borisa? Termín nie je zatiaľ celkom presný, no Boris aspoň odhalil približné odhady: “Do reflexu nastúpim plus mínus v septembri a plánujem sa presťahovať do Bratislavy,” šokuje na záver, hoci sympatický markizák zatiaľ nepovedal, kto mu bude v bratislavskom byte robiť spoločnosť.

Boris Pršo sa vráti do Reflexu

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram/borisprso, reflex.markiza.sk