Markizáčka, ktorá pred tromi rokmi zahviezdila v známej reality šou, bola políciou prichytená s neuveriteľnými tromi promile za volantom. Ešte nepochopiteľnejšia je však jej trápna reakcia na nebezpečné správanie.

Markizácka hviezdička, ktorá sa preslávila pred tromi rokmi v známej reality šou Ostrov, má poriadny problém. Viera Šestáková (28), ktorá si od ukončenia šou nechala na tvári urobiť viaceré estetické vylepšenia, sa začiatkom augusta dostala do rúk polície, keď ju prichytili za volantom opitú. Dychová skúška vtedy namerala 3 promile, no podľa slov polície sa vodička Škody Fábia cítila v poriadku.

Viera strávila v policajnej cele niekoľko hodín až do vytriezvenia a napokon ju obvinili z prečinu ohrozovania pod vplyvom návykovej látky, za čo kráske hrozí trest odňatia slobody na jeden rok. Okrem šokujúco vysokého obsahu alkoholu v krvi je ale zarážajúca aj trápna reakcia mladej ženy, ktorá sa zo svojho správania len smeje.

Dobre, že ma nechytili o dve hodiny neskôr, to by som už fúkla 5 promile. A pozdravujem osobu, ktorá nás nahlásila,” zverejnila na sociálnej sieti, no to nebolo všetko. “Si človek nemôže ani v nedeľu doobeda vypiť, hneď sa to rieši,” neodpustila si žartík. Najnovšie pridala aj príspevok z Thajska, kde dovolenkuje. “Nikdy ma nelákali dovolenky v letných mesiacoch, ale tu nedávajú aspoň fúkať,” rýpla si opäť. Slováci sa pod policajným príspevkom ale až tak nebavili a pre vodičku si prajú prísny trest.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Viera Šestáková počas účinkovania na Ostrove
Takto vyzerá krásna dnes
Vieru načapali s 3 promile za volantom, ona si z toho robí žarty

Zdroj: Facebook │ Foto: Facebook/Valentina Rossi, Polícia SR, TV Markíza