Známa a obľúbená tvár televízie Markíza si musela pred niekoľkými dňami po prvýkrát v živote ľahnúť pod nôž. Miriam Kalisová absolvovala úspešne operáciu v nemocnici, no tým sa jej problémy nekončia. Ako priznala, aktuálne ju trápi čosi, čo dôverne pozná množstvo Slovákov. 

Miriam Kalisová, ktorá sa divákom pravidelne prihovára v relácii televízie Markíza Reflex, začal trápiť zdravotný problém. Hoci svojim verným fanúšikom neprezradila, o čo presne ide, na sociálnej sieti zverejnila pred časom záber z nemocnice, na ktorom jej do ruky tečie infúzia.

Moderátorka uviedla, že išlo o jej prvú operáciu v živote, ktorá, našťastie, dopadla na výbornú. 37-ročná tvár modro-žltej televízie však ani po zákroku nemá pokoj. Ako vyzradila, aktuálne ju trápi syndróm nepokojných nôh, ktorý mnohí Slováci dôverne poznajú.

Ten ju sužuje po pobyte v nemocnici natoľko, že niekoľko nocí ani poriadne nemohla zaspať. „Mňa asi šľahne z toho ležania. Od tej anestézie mám syndróm nepokojných nôh,“ povedala narovinu. Prvýkrát sa so syndrómom pritom stretla už v minulosti, keď ju potrápil krátko pred pôrodom.

Miriam si tiež uvedomuje, koľko ľudí s tým musí žiť celý život: „Ja dúfam, že to je naozaj iba nejaká neurologická nerovnováha alebo niečo také, ale to je strašné, že zažívate toto každý večer, fúú, klobúk dole,“ uznala. Doktorka má však pre moderátorku povzbudivé správy: „Lekárka povedala, že to môžem mať zo stresu zo zákroku a malo by to úplne prejsť, tak verím, že to tak bude,“ teší sa.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj│ Foto: IG/miriam.kalisova, televízia Markíza