Známa markizáčka Andrea Šprochová (38) si musela prejsť mimoriadne ťažkým obdobím, keď prišla o milované bábätko. Zlé správy od lekára si ale teraz musel vypočuť aj jej manžel Štefan, ktorý bol nútený urobiť radikálny krok.

Redaktorka Andrea Šprochová patrí k markizáckym stáliciam, hoci si musela dať krátku pracovnú pauzu. Za všetkým bola krutá správa, že vo štvrtom mesiaci tehotenstva prišla o milované bábätko. Sympatická ryšavka sa ale pomaličky spamätala z rany osudu a opäť sa usmieva na obrazovkách televízie Markíza.

Zlé správy od lekárov si ale pre zmenu tentokrát vypočul jej manžel Štefan, ktorý nedávno oslávil štyridsiatku. Známy markizácky dramaturg sa vo voľnom čase venuje netradičnej záľube DJ-a, čo sa ale podpísalo pod jeho zdravotný stav. Šprochovi totiž zistili nebezpečne vysoký krvný tlak: “Keď si narátaš tie roky, noci, tak potom príde tá daň. Mne sa konkrétne prejavila vo vysokom krvnom tlaku. Nemohol som povedať nie a musel som nabehnúť na liečbu. Tento rok v januári mi strašne stúpol vysoký tlak. Mal som naozaj vysoký krvný tlak, 160 na 110,” prezradil nepríjemnú správu Novému Času.

Sprvoti nechcel vysokému číslu uveriť, a tak si odmeral tlak znova: “Vybehol mi na 185 na 120. To bolo možno trošku aj zo strachu. Vtedy som pocítil, že teraz tomu nešéfujem ja, ale moje telo,“ odhaľuje chvíľu, kedy sa dokonca obával o svoj život. Momentálne je však pod pravidelnou kontrolou lekárov a od začiatku roka užíva predpísané lieky. Štefan je popritom aj športovec a udržiava sa vo forme, hoci v minulosti vážil celých 100 kíl.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Štefan kedysi vážil 100 kíl, no športom a stravovaním schudol

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram/stefansprocha, andrea_sprochova