O pár mesiacov oslávi krásna markizáčka so svojím manželom 20. výročie svadby. Mirka Almasy však priznala, že s polovičkou jednu posteľ nezdieľajú. Je za tým nejaký vážny dôvod?

Mirka Almasy tvorí s manželom pár úžasných 26 rokov. Dvojica spolu vychováva dvoch synov, takmer 19-ročného Martina a 13-ročného Tomáša. Okrem chlapcov jej však robia radosť aj štyria štvornohí kamaráti. Jedna čivavka a traja pudlíci.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mirka Almásy (@mirka.almasy)

S najmladším Kasperom zavítala populárna moderátorka Počasia do utorkového Telerána, kde porozprávala o svojej vášni k psíkom. Markizáčka Mirka prezradila, že s ňou všetci spávajú aj v posteli, kde má už každý vlastné miesto. ,,Buď je to extrémne veľká posteľ alebo tvoj drahý už na nej nemá miesto,” skonštatoval s úsmevom po prekvapivej informácii moderátor Tomáš Juríček.

,,Môžem to priznať, máme oddelené spálne, áno. Môj muž trošku chrapká, takže ja by som sa asi nevyspala pri ňom,” uviedla na rovinu krásna rosnička. ,,To je presne to, čo robia ženy, ktoré majú psov, že môj muž chrápe, a preto ja radšej s tými psami,” zavtipkoval si opäť Tomáš.

Zdroj/Foto: TV Markíza/Teleráno | Foto: Instagram/