Známa markizácka moderátorka, ktorá je stálicou modrožltej televízie už niekoľko desaťročí, v nedeľu poriadne prekvapila divákov. Počas vysielania totiž nevládla stáť na nohách, a tak sa musela do kamery prihovárať zo stoličky.

Známa markizácka moderátorka Janka Hospodárová patrí k stáliciam televízie, pričom divákom sa prihovára už viac ako 20 rokov. Obľúbenou sa stala aj vďaka svojmu optimizmu a večnému úsmevu na perách, hoci aj ju zaskočil netradičný výstup Viktora Vinczeho v priamom prenose. Sympatická plavovláska je vždy plná energie a o to väčší šok nastal v nedeľu, keď začala hlásiť športové výsledky.

Na rozdiel od kolegov, ktorí pred kamerami čítajú športové správy postojačky, sa totiž Hospodárová zjavila na stoličke. Počas moderovania nevládala stáť na nohách, keďže ju momentálne trápi nepríjemný zdravotný problém.

Viac vysvetlila jej kolegyňa Zlatica Puškárová na sociálnej sieti, keď zverejnila spoločný záber moderátorky a svojho synčeka Lea: “Leo sa dnes veľmi tešil zo stretnutia v Markíze s našou Jankou, ktorej mimochodom želáme rýchle uzdravenie boľavej nohy,” napísala, čím divákom objasnila záhadu. Na záberoch z Markízy sa nedala prehliadnuť Jankinka bandáž na ľavej nohe, ktorá jej zrejme bude robiť spoločnosť nejaký čas.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza │ Foto: Instagram/jankadior, zlaticapuskarova, TV Markíza/Športové noviny