Je tomu už zopár mesiacov, čo na obrazovkách Markízy odštartovala štvrtá séria šou Tvoja tvár znie povedome. Okrem Márie Bartalos, Mira Šmajdu, Jasminy Alagič či Dáriusa Kočiho v šou excelovala aj speváčka Ivana Regešová, ktorá tentokrát poriadne prekvapila!

34-ročná speváčka Ivana Regešová patrí k najkvalitnejším hudobným interpretkam na domácom trhu, pričom do povedomia divákov sa dostala najmä vďaka šou Let’s Dance. Práve tu totiž predviedla svoj mimoriadny spevácky talent, vďaka ktorému sa následne dostala aj do šou Tvoja tvár znie povedome.

Krásna speváčka Big Bandu Gustava Broma s nikdy nemiznúcim úsmevom a so zlatom v hrdle si získala priazeň divákov, pričom na pódiách sa objavuje i naďalej. Tentokrát však všetkých svojich fanúšikov prekvapila, keď na sociálnej sieti zverejnila nečakanú snímku. Ivana je na nej totiž len tak, ako ju Boh stvoril, pričom si užíva relax a čaro okolitej prírody.

“Ako lepšie stráviť Sviatok práce, ako nič nerobením?! Som znamenie rak, takže milujem vodu a v nejakom inom zverokruhu (ktorý ešte nepoznám) som určite jašterička, pretože milujem TEPLO a slnko. Byť zdravý telom i duchom, to je význam wellness, a preto si často a rada zájdem do sauny.. Oddýchnuť si, vyčistiť hlavu, naštartovať imunitu a užiť si to neskutočné teplo,” uviedla s úsmevom Ivana. A že pri tejto snímke muselo ostať teplo najmä pánom!

Ivana Regešová ako ju Boh stvoril >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/ ivana.regesova, tvoja_tvar_znie_povedome