V prvej polovici roka odštartovala TV Markíza tretiu sériu úspešnej šou Svadba na prvý pohľad, kde sa priamo pred oltárom stretli celkom cudzí ľudia, aby vyskúšali spoločnú cestu životom. Okrem iných odborníci spojili aj sympatického podnikateľa Jozefa a účtovníčku Janu, ktorým však láska, žiaľ, nevyšla.

Aj keď sa dvojica snažila pred televíznymi kamerami dať napriek rozdielnym povahám svojmu vzťahu šancu, napokon sa ich cesty predsa len rozišli. Kým totiž Jozef venoval značnú časť dňa práci, Jana mala o svojom partnerovi do života celkom inú predstavu, a tak si napokon povedali zbohom.

Rodák zo Zemianskych Sadov však nehodil flintu do žita a s odstupom času priznal novú lásku. Ako priznal pre Markízu, momentálne je už dva mesiace štasťne zadaný, pričom priateľku spoznal prostredníctvom sociálnej siete Instagram, kde vzala opraty do svojich rúk a oslovila ho.

“Ja som jej správy najprv ignoroval, lebo nebola jediná, ktorá mi písala. Keď som však bol v Košiciach s Maťom a s Mišom zo Svadby, opäť mi reagovala na môj príbeh na Instagrame. Vtedy som jej odpísal a zaujala ma jej reakcia na moje účinkovanie v Svadbe. Písala mi, že to sledovala a hovorila si v duchu, že prečo ona nemôže stretnúť takého správneho chlapa, ako som ja. Potom sme si dlhšie písali a zavolala ma na koncert Kaliho do Martina. A potom to už pokračovalo nejako prirodzene,“ priblížil zamilovaný Jozef.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: markiza.sk | Foto: IG/tvmarkizaofficial, 888joki