Mnoho ľudí má veľké obavy, keď hovorí o svojich psychických problémoch. V očiach verejnosti sú okamžite zaškatuľkovaný do kategórie „blázon“, pričom nie je také ľahké z tejto bubliny vykĺznuť. O to viac je obdivuhodné, že sa jedna zo známych osobností z televízie Markíza rozhodla prehovoriť o svojej diagnóze.

Luciu Gachulincovú, známu pod prezývkou “Lula“, môžete poznať z reality šou Farma, kde účinkovala v ôsmej sérii. Do povedomia divákov sa však dostala aj vďaka vzťahu s finalistom Dávidom Buškom, pričom ich spojila práve markizácka relácia. Ich cesty sa však po krátkom čase rozišli, no exmarkizáčka si dodnes udržala slušnú základňu fanúšikov na sociálnej sieti Instagram.

Pred pár týždňami sa Lula verejne priznala, že trpí úzkostnou poruchou, pričom pravidelne navštevuje psychiatra. Pri poslednej návšteve doktorky však počula dobré správy, keďže známa tmavovláska môže znížiť dávku liekov a druhé úplne vysadiť. Gachulincová má tak oprávnený dôvod na radosť, keďže do dvoch mesiacov by už lieky viac potrebovať nemala.

Fanúšikovia zostali týmto priznaním šokovaní a viacerí sa vyjadrili, že exfarmárka pôsobí úplne normálne. ,,To je práve to. Som úplne normálna, môžem mať úplne normálne názory, nie som vyšinutá, a pritom som stále psychiatrický pacient. Nie je to vôbec tak, že človek musí byť blázon,“ zareagovala na komentáre svojich priaznivcov.

Zdroj: Instagram/llnzz  |  Foto: Instagram/llnzz, Instagram/telerano, markiza.sk