Sympatický Jozef Iľko (79) je rozhodne najznámejším slovenským meteorológom, pričom predpovede počasia pre televíziu Markíza pripravuj dlhé roky. Na začiatku augusta sa však nečakane na televíznych obrazovkách neobjavil a fanúšikovia sa začali obávať, čo mohlo spôsobiť jeho absenciu. Dnes už vieme, že ho trápia zdravotné problémy.

Obľúbený hlásateľ na začiatku augusta skončil v nemocnici, pričom nebolo známe, aké zdravotné problémy ho trápia. To, že sa neobjavil pred markizáckou kamerou bol pre divákov šok, keďže Iľko je povestný svojím železným zdravím. ,,Pána Iľka trápi nejaký zápal, bol z toho dôvodu aj v nemocnici,“ uviedol neskôr zdroj z televízie pre cas.sk.

Dlhoročná tvár relácie Teleráno však nemieni poľaviť a snaží sa čo najrýchlejšie uzdraviť. „Po pobyte v nemocnici sa doliečujem doma. Dokedy však bude trvať moja rekonvalescencia, odhadnúť neviem,“ odkázal po kolegoch samotný meteorológ. Je určite sympatické, že modro-žltá televízia naďalej počíta s aktívnym dôchodcom, pričom kompetentní dúfajú, že o mesiac by už mohol byť späť.

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Facebook, Instagram